İstanbul Anadolu Yakası Ek İş İlanları Sık Tercih Edilenler

Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’da giderlerin çok olduğu gibi, ek iş imkanları da fazlasıyla yer almaktadır. Sanayi ve ticaretin yoğun olarak yaşandığı İstanbul’da firma ve fabrikalar evden iş yapmak için kişiler aramaktadır. İstanbul Anadolu Yakası ek iş ilanları burada yaşayan kişilerin ilgisini çekmeye devam etmektedir. Günümüzde değişen ihtiyaçlar maddi yükü de arttırmaya devam etmektedir. İster ev hanımı, ister öğrenci olun veya düzenli bir işe sahip olun, herkes tarafından ek iş fırsatları merak edilmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası Evde Hangi İşler Sıklıkla Tercih Edilmektedir?

Öğrencilerin eğitim giderleri, ev hanımlarının ev ve çocuk masrafları her geçen gün artmaktadır. Evden yapılacak işler ise öğrencilerin okul programına uyum sağlarken, ev hanımları için de ev işlerini ve çocuk bakımını aksatmayacak türdendir. İstanbul ek iş ilanları konusunda ülkemizde en çok olanağı sağlayan şehirlerden biridir. İstanbul Anadolu Yakasında firmalar evden çalışılacak işler için kişileri aramaya devam etmektedir.

1. Evde Yastık Doldurma ve Dikme İşi

Firmalar tarafından özellikle ev hanımları tercih edilmektedir. Ev hanımları arasında da oldukça popüler olan yastık doldurma ve dikim işi severek yaptıkları işlerin içinde yer almaktadır. Firmalar tarafından size verilen yün veya elyafları, uygun yastık kılıflarına doldurarak yastıkları dikmeniz istenmektedir. Evde kolaylıkla yapılacak işler için güncelliğini korumaya devam etmektedir.

2. Kürdan Paketleme İşi

Son yıllarda bakanlığın aldığı karara göre her bir kürdanın tek tek paketlenmesi de gerekmektedir. Dolayısıyla kürdan üreten fabrikalar, firmalar aracılığıyla kilolarca kürdanı evden çalışmak isteyen kişilere göndermektedir. Kürdan paketleme işi ile aylık ortalama 600 TL kazanabilirsiniz.

3. Mandal Paketleme İşi

Mandal üreten fabrikalar bu işi hızla yapmaya devam etse de paketleme işi için evde para kazanmak isteyen kişilere ihtiyaç duymaktadır. İstanbul anadolu yakası ek iş fırsatları arasında hatrı sayılır bir yeri olan mandal paketleme işi için size verilen mandalları belirtilen sayıda düzenlemek ve paketlemektir.

4. Takı Tasarımı

Eğer hayal gücünüze güveniyor ve tasarım yapabiliyorsanız evde takı tasarımı yaparak bijuterilere satabilirsiniz. İnternet üzerinden de tasarımını yaptığınız takıları satarak gelirinizi arttırabilirsiniz. İstanbul anadolu yakası iş ilanları  içinde, takı tasarımı ve satışı yapmak yüksek miktarlarda gelir sağlayacaktır.

5. Telefon Kabı Süsleme İşi

Firma tarafından size verilen şeffaf telefon kaplarını istenen renkte ve özellikte süsleyerek ek gelir imkanı sağlayabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası Evlere Ek İş Veren Firmalara Nasıl Ulaşılabilir?

Ek iş veren firmalar genellikle internet üzerinden duyurularını yaparak evden çalışmak isteyen kişilere ulaşmaktadır. İstanbul evden iş imkanları için firmalar işin ne olduğu, hangi özellikteki kişilere ihtiyaç duyulduğu, hangi sürelerde çalışılacağı, ücretin ne kadar olacağı gibi konularda detaylı bilgi vermektedir. Firmalara internet üzerinden ulaşabilir veya bulunduğunuz yerdeki fabrikalara giderek direkt bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul anadolu yakası ek iş imkanları diğer şehirlere oranla daha fazla iş imkanı sunmaktadır. Evden iş yapmak için hiçbir masrafa girmenize gerek olmadan aile bütçesine destek sağlayabilir, boş vakitlerinizde de para kazanabilirsiniz. Evde iş fırsatları aylık ortalama 1000-2000 TL arasında kazanç sağlamaktadır.

    1. Elif Kasım 29, 2018

    Yorum Yapın