İskenderun Evde Ek İş İlanları El Becerisi Odaklı

Her geçen gün yeni bir maddi yetersizliği getirebiliyor, pahalılaşan hayat şartları, hesapta olmayan giderler, ay sonunu getirememe gibi durumlar ev hanımları için ek kazanç isteği doğurmaktadır. Gün içinde çalışan ancak evde yeterli zamanı olduğunu düşünen kadın ve erkekler, okuldan geriye kalan zamanını para kazanmak için değerlendirmek isteyen öğrenciler de İskenderun evde ek iş ilanları konusunda bilgi sahibi olarak para kazanmayı hedeflemektedirler.

İskenderun’da kalabalık nüfusun varlığı ve ticaretin yoğun olarak yaşanması sebebiyle İskenderun evden ek gelir işleri de herkesi memnun edecektir. Gün içine yayarak yapılabilecek veya günde birkaç saat ayırarak para kazanmanızı sağlayacak pek çok olanak İskenderun’da bulunmaktadır.

İskenderun’da Sıkça Yapılan Ek İşler

Evde vakit geçirerek çocuklarınız veya ailenizle ilgilenirken bir yandan da para kazanmanız mümkündür. İskenderun evde ek iş ilanları ile yetenekleriniz, becerileriniz, eğitim durumunuz gibi konuları dikkate alarak ek gelir elde edebilirsiniz. İskenderun ilçesinde pek çok üretim ve hizmet sektöründe ek gelir imkanı bulunmaktadır. Fabrika ve firmaların yoğun olarak bulunduğu İskenderun’da aşağıda listelenen işleri ve internet üzerinden çalışarak para kazanmak mümkün olmaktadır.

Evde karton ve poşet katlama işi: İskenderun’da evinizde otururken bir yandan da para kazanmak için firmalar tarafından adresinize teslim edilen kağıtları katlayarak kutu, poşet haline getirmeniz istenmektedir. Belirtilen süre içinde istenen sayıda karton ve poşet katladığınızda firmalar teslimat esnasında ödemenizi yapacaktır.

Evde tespih taşı dizme: Ailenizle veya komşularınızla da yapabileceğiniz bu iş için firmalar size aylık 700 TL’ye varan ödeme yapmaktadır. Size paketlerle verilen boncuk ve imameleri istenen modelde ipe dizerek İskenderun ek gelir imkanları ve fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Yaptığınız her tespih başına ödeme yapılacağı için el hızınızı geliştirebilir veya çevrenizden yardım alabilirsiniz. Evde tespih taşı dizme işinden kazandığınız paralar ile faturalarınızı ödeyebilir, aylık mutfak alışverişinizi yapabilirsiniz.

Evde ambalaj ve paketleme işi: Firma tarafından teslim edilen kına, toka, kuruyemiş, şekerleme vb. ürünleri; firmanın vermiş olduğu uygun poşetlere koyarak ambalajı tamamlamanız gerekmektedir. Eğer kına paketleme işi almayı düşünüyorsanız paketlediğiniz her kına torbası için süsleme yapmanız da gerekebilir. Ambalajlanan veya paketlenen her ürün için firmalar ödeme yapmaktadır.

İskenderun Evde Ek İş İlanlarına Nereden ve Nasıl Başvurulur?

İskenderun evde ek iş ilanları burada yaşayan pek çok kişiye yardımcı olmaktadır. Binlerce kişi evde ek iş yaparak asgari bir gelir elde etmeye devam etmektedir. İskenderun evde ek gelir için başvuran kişilerde aranan özellikler, verilen işi zamanında teslim etmesi, yapılacak olan işe uygun olup olmamasıdır. Örneğin, evde iğne oyası işi için genellikle hanımlar tercih edilmektedir. Ancak paketleme ve katlama işleri kadın ve erkekler tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir.

Ek kazanç elde etmek isteyen kişiler hem vakitlerini değerlendirebildikleri için hem de bir yandan evde dinlenebildikleri için bu işlerden oldukça memnun kalmaktadır. Evde ek iş yaparak aylık kazançlarını 500 TL ile 3000 TL arasında yükselten kişiler maddi ve manevi kazanç elde etmektedirler. Para kazanmak için günde birkaç saatinizi ayırmanız ve verilen işi özenli ve güzel şekilde yapmanız firmaların tekrar sizi tercih etmesini sağlayacaktır.

  1. Esra Şubat 17, 2019
  2. Zahide Mart 22, 2019
  3. Sevilay Yılmaz Mart 25, 2019
  4. Şükran Mayıs 5, 2019
  5. Eylül Mayıs 8, 2019
  6. Nuray Mayıs 29, 2019

  Yorum Yapın