Günlük Ev Temizliği İşi Yapmak

Ev hanımlarının ekstradan para kazanma isteği zorlaşan ekonomik şartlar nedeniyle oldukça doğal. Birçok kadın evde geçirdikleri boş vakitten şikayetçi olarak diğer iş seçeneklerine yönelmek istiyor. Hal böyle olunca hemen internet üzerinden araştırmalar başlıyor. Evde ek iş olarak ne yapabilirim? Günlük olarak nasıl para kazanırım? Ek iş imkanları nelerdir? gibi sorular yöneltiliyor. Son dönemlerde günlük ev temizliği işi yapmak oldukça favori diyebiliriz. Ev hanımları evde paketleme veya montajlama tarzı işlerden sıkıldığı için temizlik benzeri işlere yönelebilmektedirler.

Ev içerisinde yapabileceğiniz ek iş çeşitleri her ne kadar çok fazla olsa da, paketleme benzeri işlerde sabit bir şekilde aynı hareketleri sürekli olarak tekrar etmek kişileri fazlasıyla sıkabiliyor. O yüzden aktif olarak yapabileceği iş arayışları başlıyor. Ev temizliği işi de yorucu fakat öyle çok abartı bir yorgunluk söz konusu olmayacaktır. Aynı gün içerisinde birden fazla ev temizliğine giderseniz elbette sınırlarınızı zorlamış olacaksınız.

Ev temizliği işi bildiğiniz üzere bir evin içerisini komple temizlemeyi amaçlasa da, sadece apartman merdivenlerini silerek de günlük kazanç sağlayabilirsiniz. Bir apartmanın merdivenlerini baştan sona silerek günlük olarak ek gelir sağlayan birçok ev hanımı mevcut ve günümüzde oldukça popüler olarak yapılmakta.

Günlük ev temizliği işi sizin kendi el becerinize ve pratik oluşunuza bağlı olarak mesai saatlerinin değişkenlik gösterdiği bir iş modelidir. Tüm işiniz bittikten sonra ödemenizi alırsınız ve ev temizliğini yaptırtan kişi sizden memnun kalırsa yüksek ihtimalle sizi haftada bir çağıracaktır. İşinizi olabildiğince tertipli yapmanız ve detaylı temizlemeniz çok önemlidir. İşinize gösterdiğiniz özen sayesinde çok daha fazla iş imkanına sahip olabilirsiniz.

Ev temizliği işinden günlük olarak alacağınız para miktarı temizlediğiniz evin büyüklüğüne göre değişkenlik gösterecektir. Fakat alacağınız ücretler ortalama 40 ila 100 Türk Lirası arasında olacaktır. Yani aylık bazda 10 kere ev temizliğine gittiğiniz taktirde cebinize girecek olan para 400 ila 1000 TL’dir. Bu rakamda günümüz şartları için oldukça iyi diyebiliriz.

Sizde yaşadığınız şehirde ev temizliği hizmeti almak isteyen kişilerle iletişime geçmek istiyorsanız, yorum kısmına iletişim bilgilerinizi girerek onların sitemiz aracılığıyla size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

    1. Yasare Alaca Eylül 15, 2018
    2. Sureyya Eylül 29, 2018

    Yorum Yapın