Evde Sabun Paketleme İşi Ayda 900 TL Gelir Potansiyeli

Evde ek iş arayışı içerisinde olanlar dikkat! Evde en kolay işler arasında sayılan ve el çabukluğu ile bir günde güzel rakamlar kazandırabilen paketleme işi aradığınız iş olabilir! Evde sabun paketleme işi en çok tercih edilen paketleme işlerinden bir tanesidir. Gerek sabunun küçük parçalardan oluşmaması ve paketlemesinin çok sürmemesi, gerek ürünün güzel kokmasından dolayı evde bir problem yaratmaması gibi sebeplerden dolayı sabun paketleme işini yapmak oldukça avantajlıdır. Eğer siz de evde sabun paketleme işi yapmak istiyorsanız ve evinizin bütçesine evden çıkmadan katkıda bulunmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Yazımızın devamında sizlere evde sabun paketleme işinin ayrıntılarını anlatırken, evde sabun paketleme işinden ne kadar para kazanabileceğinize de değineceğiz. Dilerseniz şimdi başlayalım.

Evde Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde sabun paketleme işi, evde kalem paketleme işi ya da evde boncuk paketleme işi gibi alternatif işlere göre daha kolay ve uğraşsız bir iştir. Bunun sebebi, sabunların kalıplar halinde olması ve takma çıkarma gibi uygulamaları gerektirmemesidir. Sabunların paketleme esnasında bu tür işlemler gerektirmemesi aynı zamanda herhangi bir parçayı kaybetmemenizi de sağlayacaktır. Bu sayede de para kaybetmemiş olursunuz. Çünkü sizlere sabunları ve paketleri teslim eden firma teslim ettikleri ürünleri geri alırken sayım gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla, ürünleri iyi muhafaza etmeniz önemlidir. Sabunlar ise muhafaza edilerek paketlenmesi son derece kolay ürünlerdir.

Evde sabun paketleme işini yapabilmek için öncelikle çevrenizde sabun üretimi ya da dağıtımı yapan şirketlerin ya da firmaların bir listesini çıkarmalısınız. Bu listeye arayabileceğiniz numaraları da eklemeniz sizin için işi kolaylaştıracaktır. Daha sonra bu firmaların hepsini teker teker arayarak iş talebinizi iletebilirsiniz. Yaptığınız iş için bir fiyat teklifi almayı ve aldığınız teklifleri not etmeyi unutmayın. Böylelikle size en uygun gelen teklifi değerlendirip karar verme şansınız olur.  Genel olarak sabun paketleme işi için firmaların verdiği fiyatlar birbirine yakındır. Sektör, paketleme alanında bireylerin gayet iyi para kazanmasına imkan vermektedir. Çünkü firmalar için evde titiz bir şekilde paketleme yapılması çok önemlidir.

Sabun Paketleme İşi Ne Kadar Para Kazandırır?

Evde sabun paketleme işi, paketleme işleri arasında yüksek meblağlar kazandıran işlerden bir tanesidir. Bundan dolayı çok sayıda ev hanımı ve öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Özellikle paketlemesi yapılacak ürünün kalıplar halinde olması son derece pratik bir üretim süreci sağlamaktadır. Sabun paketleme işi için firmaların genel olarak verdiği fiyat bellidir. Sabun paketleme işinde toplam 1000 adet sabun için ortalama 10 TL ödeme yapılmaktadır. Eğer yeterince eliniz hızlı olursa ve işe alışırsanız, ayrıca ailenizden ya da arkadaşlarınızdan da yardım alırsanız bir gün içerisinde yaklaşık olarak 25 ile 30 TL arasında bir kazanç sağlamanız mümkündür.  Bu kazanç ise size aylık olarak yaklaşık 900 TL ek gelir sağlayabilir. Hiçbir yere çıkmadan evden yapılan işler arasında bu iş, düzenli bir ek gelir modeli olarak tercih ediliyor. Sizler de evde sabun paketleme işi yapmak istiyorsanız kısa zaman içerisinde muhitinizdeki dağıtıcı ve üretici firmalar ile iletişime geçmeyi ihmal etmeyin. Unutmayın, pek çok firma sizin aramanızı bekliyor olabilir!

9 Yorum

  1. Meltem Çakmak
  2. Sevgi
  3. Mehmet
  4. Şirin
  5. Yasemin Cam
  6. Inci
  7. Yasin özdemir
  8. şule
  9. Yüksel

Yorum Yapın