Evde Mum Paketleme İşi Bütçenize Katkı

Son dönemlerde özellikle ev hanımları bir yandan evlerinin düzen ve akışını sağlarken, bir yandan da evin bütçesine katkı sağlamak amacı ile yeni iş arayışlarına girmektedirler. Ev hanımları için iş ilanları dolayısıyla epey artmaya başlamıştır. Evden yapılacak işler arayan ve evlerinden çıkmadan para kazanmanın bir yolunu bulmak isteyen ev hanımlarına temel olarak verilen birkaç tavsiye var. Paketleme işleri de bu tavsiyelerden bir tanesi.

Paketleme işleri, genel olarak seri üretim yapan şirketlerin ürünlerini paketlemeleri için küçük bölgelerdeki evlere göndermesi esası ile yürümektedir. Bu firmalar hem paketlenecek ürünlerini hem paketleri hem de paketleme talimatlarını ev kadınlarının evlerine kadar getiriyorlar. Ev kadınlarına ise onlara verilen süre içerisinde paketleme işini yapmak kalıyor. Oturduğunuz yerden yapabileceğiniz paketleme işleri özellikle zaman kaybettirse de fiziksel efor gerektirmediğinden dolayı ve tamamen nesneler ile uğraşıldığından dolayı sıklıkla tercih edilen bir iştir. Diğer standart işlerde bireyler hem kompleks görevleri yerine getirmeye çalışmaktadır, hem de pek çok insanla aynı anda muhatap olmaktadır. Ne var ki paketleme işlerinde işi yapan kişinin tek görevi sadece paketleme işini eksiksiz ve istendiği şekilde tamamlayarak söz konusu firmanın paketleri teslim almasını beklemektir. Son dönemlerde en çok araştırılan ve yapılan paketleme işi ise evde mum paketleme işi olarak bilinmektedir.

Evde Mum Paketleme Nasıl Yapılır?

Evde mum paketleme işini hemen yapmaya başlamak istiyorsanız, yaşadığınız muhit civarında bulunan size en yakın mum üretim firmasını arayarak iş alabilmek için çaba sarf etmeye başlayabilirsiniz. Evde mum paketleme işi temel olarak bu firmalar ile birebir görüşülerek alınan işlerdir. Eğer bir aracı ile paketleme işini alırsanız aracınız komisyon isteyecektir. Paketleme işinin ise getirisi çok yüksek olmadığından dolayı yaptığınız paketleme işinden aldığını para emeğinize yetmeyecektir. Dolayısıyla paketleme işi yapmak istiyorsanız yakınınızdaki firmaları arayarak bu işi yaptığınızı ve ellerinde size verecek işleri olup olmadığını sormanız sizin için en uygun olan seçimdir. Daha sonraki süreçlerde ise sektör içerisinde belli bir tanınırlığınız olacağından dolayı iş verenler de sizi arayabilir.

Evde Mum Paketleme İşi İle Ne Kadar Kazanılır?

Evde mum paketleme işi ne kadar kazandırır? Evde mum paketlemek karlı mı? Evden iş yapmak kazandırır mı? Dilerseniz bu başlık altında bu soruların yanıtlarını beraber inceleyelim.

Evde mum paketleme işi part time bir iş kategorisinde düşünülürse tam olarak kazandırması gerektiği kadar kazandırmaktadır. Aylık olarak düzenli iş yaptığınız düşünüldüğünde evde mum paketleme işinden elde edeceğiniz kazanç 400 ile 600 TL arasında değişkenlik gösterebilir. Bu kazancın oranı aynı zamanda çalıştığınız firmaların büyüklüğü ile de ilgilidir. Ayrıca sizin fiyat teklifi sırasında da yüksek bir fiyattan pazarlığı açmanızı öneririz. Evde olan kişiler için evde mum paketleme işi gerek materyallerin temizlenmesi gereken ya da koku sebebi olan maddeler olmaması, gerek ise işin yüksek fiziksel efor gerektirmemesi sebebiyle oldukça uygun bir meslektir.

Siz de evinizde oturduğunuz yerden ev bütçesine katkıda bulunmak istiyorsanız, siz de evde mum paketleme işi yapmaya başlayabilirsiniz. Nitelikli iş fikirleri için bizi takip etmeye devam edin!

49 Yorum

 1. Duygu sime
 2. Didem
 3. Nida
 4. Cemile
 5. Melek
 6. Meryem
 7. Elvan çelik
 8. Ayşegül
 9. Damla
 10. Beyza
 11. Ecenur
 12. Sevda sarmis
 13. Hasret demir
 14. Serap Karadağ
 15. Tayyibe Karaçör
 16. Melek
 17. Selcuk pekacar
 18. Özlem beder
 19. Buse
 20. Özlem
 21. reyhan
 22. Elif Yıldız
 23. Şeyda kaya
 24. Betül
 25. Ayşe Gül
 26. Ceyda Gül
 27. Ozge uslu
 28. Nuray onur
 29. Cagla
 30. Figen karataş
 31. Figen karataş
 32. Neslihan
 33. Zeynepnur
 34. Sena
 35. Nupelda
 36. zeliha
 37. Fatma
 38. Tuğçe
 39. Leman Karaman
 40. Sevim
 41. Zehra
 42. İlknur
 43. Yeliz Usta
 44. Demet
 45. Ertan
 46. Yusuf
 47. Pınar kurtuldu
 48. Helin
 49. Sedef

Yorum Yapın