Evde Magnet Yaparak Para Kazanmak

Magnetler her evin buzdolabında yer alan çeşitli boyutlarda ve renklerde süs eşyalarıdır, özellikle turistik yerler ziyaret edildiğinde hatıra olarak mutlaka bir magnet alır ve buzolabının üstünde yerini bulur. Türkiye’nin her şehrine özgü özel magnetler de bulunmaktadır, her şehire özgü magnetler için ise evde magnet yaparak para kazanmak isteyen kişiler aranmaktadır. Evde magnet yaparak ek iş imkanı elde eden kişiler bu işi sürekli hale getirebilir ve yıllar boyu para kazanmaya devam edebilir.

Evde magnet yapmak, evde ek iş fırsatları arasında en göze çarpan seçeneklerden biri olarak yerini almaktadır. Ek gelir elde etmek isteyen öğrenciler, ev hanımları, çalışan kişiler magnet yaparak hem eğlenebilir hem de para kazanabilirler. Evde magnet yaparak para kazanmak için evlere ek iş veren firmalarla iletişime geçebilirsiniz, firmalar gerekli olan tüm ürün ve aletleri size teslim edecektir, alçı, alçı kalıpları, boyalar, fırçalar vb. teslim edildikten sonra iş istenen modelden size bir örnek bırakılacaktır. Firmalar aynı zamanda alçıdan yapılan magnetler haricinde size keçeden yapılan magnet yapımı için de iş verebilir. Magnetler, keçe, alçı, kokulu taş ve sabun, cam gibi pek çok üründen yapılmaktadır. İş bitiminde ürünler tek tek sayılacak ve ödeme anında yapılacaktır.

Evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçilemediği takdirde dilerseniz kendiniz de magnet tasarlayarak para kazanabilirsiniz. Kırtasiye ve yapı marketleri ziyaret edip ihtiyacınız olan ürünleri toparladıktan sonra hayal gücünüze bağlı olarak buzdolabı süs tasarlayabilirsiniz. Magnetleri, hediyelik eşya satan dükkanlara, bujiteri mağazalarına, pazarlara ve çeşitli mağazalara satarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Magnet Yapmanın Kazancı Ne Kadar Olur?

Evde buzdolabı süsü yapıp para kazanmak kişiden kişiye değişiyor, firmalar ile anlaşma sağlanıldığında magnet başına 1-2 TL kazanabilir, kendinizin yapıp sattığı magnetler için ürün başına 4-5 TL kazanabilirsiniz. Fiyat farkı yüksek gözükse de firma ile anlaşmak daha avantajlı olabiliyor, firmalar gerekli tüm malzemeyi teslim eder ayrıca magnet satışı için yer aramanıza gerek kalmaz. Yaşadığınız çevrenin özelliklerini de göz önünde bulundurarak hangisinin daha avantajlı olduğuna karar verebilirsiniz.

Evde magnet yapmanın kazancı ise aylık 1000-1500 TL arasında değişmektedir, ne kadar çok magnet yapıp süslerseniz iş bitiminde alacağınız para da aynı oranda yükselecektir. Evde magnet yapımı oldukça kolay ve eğlenceli bir iştir, magnet işini yapıp para kazanan kişiler daha sonrasında da magnet yapmaya devam ederken el çabukluğu da kazanmaktadırlar.