Evde Kalem Paketleme İşi Günde 150 TL Gelir İmkanı

Özellikle ev hanımları ve üniversite öğrencileri sıklıkla evde yapılacak işleri araştırmaktadır. Bunun en büyük sebebi evde ek iş olanaklarının insanlara dışarı çıkmak ve zaman kaybetmek zorunda bırakmadan para kazanmasına fırsat vermesidir. Bundan dolayı da evde ek iş seçenekleri pek çok kişiye cazip gelmektedir. Bunun yanı sıra, evde ek iş seçenekleri evden ayrılması mümkün olmayan, örneğin küçük bebeği olan ev kadınları için de birebirdir. Ev işlerinden arta kalan zamanlarında bu işleri yaparak kişiler para kazanabilirler.

Son dönemlerde sitemizde en çok araştırılan konulardan bir tanesi de evden yapılacak işler listesidir. Sizlere bugünkü yazımızda evde yapılacak işler arasında en kolayı olan ve en çok para kazandıran evde kalem paketlemeyi anlatacağız. Eğer siz de evde boş zamanlarınızda yapabileceğiniz ve boş zamanlarınızı paraya dönüştürecek bir uğraş arıyorsanız, evde kalem paketleme işini deneyebilirsiniz. Evde kalem paketleme işi, ürün satışı yapan her şirketin özellikle ev hanımlarına verdiği bir iştir. Bu şekilde hem paketleme işlerini düzenli olarak, hem de uygun fiyatlı olarak yaptırmaktalar. Siz de bu işleri alarak oldukça iyi bir kazanç sayılacak paralar kazanacaksınız. Şimdi dilerseniz evde kalem paketleme işinin ayrıntılarını beraber inceleyelim.

Kalem Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde kalem paketleme işi hem kokusuz, hem dağınıklık yaratmayan hem de zararlı bir madde içermediğinden dolayı evinizde tehlike yaratmayacak olan oldukça kolay bir iştir. Evde kalem paketleme işi belli mesai saatlerine de sahip olmadığınızdan dolayı kendi programınıza göre sürecinizi yönlendirebileceğiniz kolay işlerden bir tanesidir. Eğer siz de evde kalem paketleme işi yapmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Tükenmez kalemleri paketlemek için küçük parçaların birbiri ile birleşimini sağlamanız ve sağlam bir şekilde birleştirdiğiniz kalemi paketlemeniz gerekmektedir. Uç kısım, iç kısım ve arka kısım olmak üzere 3 farklı parçadan oluşan tükenmez kalemlerin paketlenmesi aslında oldukça kolaydır. Bundan dolayı bir kalemin paketlenmesi saniyeler içinde tamamlanır. Parçaların tamamı firma tarafından size gönderilir. Gönderilen parçaları yerine taktıktan sonra yine firma tarafından size verilen kutu ya da paketlere kalemleri yerleştirmeniz beklenmektedir.

Tükenmez kalemleri ve paketleme gereçlerini size teslim eden firma,  bu ürünleri teslim almaya geldiğinde sayım gerçekleştirmektedir. Eğer yaptıkları sayımda eksik çıkarsa bu durum sorun yaratabilmektedir. Bu yüzden küçük parçaları birleştirmeniz gereken kalem paketleme işini yaparken parçalara sahip çıkmak konusunda özen göstermeyi unutmayın. Bir iş mantığında süreci devam ettirirseniz herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Kalem Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanılır?

Günlük olarak paketlediğiniz tükenmez kalem paketi adedi doğrultusunda ödeme alırsınız. Bu tür firmalar ellerinde çok sayıda iş bulundurduğundan dolayı genel olarak size verecekleri işin bir sınırı yoktur. Genel olarak 100 adet kalem paketlediğiniz bir kalem kutusu için 50 TL teklif edilmektedir. Bu koşullar altında işinize alıştıkça günde 2 ya da 3 kutu paketlemeniz mümkündür. Bu da nereden baksanız bir günde yaklaşık 150 TL kazanmanız anlamına geliyor. Bu özelliği ile evden işler arasında kalem paketleme işi en çok kazandıran iş modellerinden biri olarak öne çıkıyor.

15 Yorum

 1. Ankara
 2. Fatma
 3. Nuriye Çelikkol
 4. Leyla
 5. GÜL
 6. Güler Kadak
 7. Meltem kaçan
 8. BeratNur
 9. Zeynep
 10. Nazlı
 11. Şerife
 12. Yüksel

Yorum Yapın