Evde İş İmkanı Telefon Numaraları: Eve İş Veren Firmalarla Nasıl İletişime Geçilir?

Ailesinin geçimine katkıda bulunmak isteyen fakat dışarı çıkamayacak durumda olan insanlar, eve iş veren firmalar sayesinde ek gelir elde edebilmektedir. Evde iş imkanı telefon numaraları, insanların bu tür firmalarla iletişime geçebilmesine ve şartları uyması halinde buradan alacakları iş ile ek gelir elde etme fırsatı yakalamalarına neden olmaktadır.

Eve İş Veren Firmalar

Firmalar ile iletişime geçmeden önce bilinmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar dikkate alındığında elde edilecek gelir daha fazla olabilir. Bundan dolayı insanların buldukları ilk telefon numarasını arayarak iş almaması gerekiyor.

Evde yapılacak işler incelendiğinde bunların farklı zorluk dereceleri olduğu görülecektir. Söz konusu işler son derece basit gibi görünse de insanların ilgi alanları ve yapılarına göre bunların bazıları tahmin edilenden daha zorlayıcı olabilir. İnsanların ek gelir sağlamak adına bu işleri düşünmeden kabul etmesi, ciddi sıkıntılar yaşanmasına neden olabilmektedir.

Evde yapılacak işler denildiği zaman insanların aklına ilk olarak şunlar gelmektedir:

 • Paketleme işi
 • Tütün sarma
 • Reklam tıklama
 • Nikah şekeri hazırlama
 • Kuruyemiş poşetleme
 • Zarf katlama
 • Ürün tanıtımı
 • Bardak boyama

Bu işlerin genel özelliği, sürekli aynı hareketin tekrarlanmasıdır. Normalde basit olan bu işler, zamanla sıkıcı hale dönüşmektedir. Öncelikle bu hususun bilinmesi ve firmalarla daha sonra iletişime geçilmesi gerekir.

Evde Para Kazandıran İşler Hangileridir?

Yukarıda yer alan işler, insanların ek gelir elde etmesini sağlayacaktır. Fakat burada merak edilen husus, elde edilecek gelirin ne kadar olacağıdır. Bu soruya net cevap verebilmek çok zordur. Çünkü insanların günde kaç saat bu işleri yapacakları ve firmaların verecekleri ücretler bilinmeden net bir rakam verilmesi mümkün değildir. Ortalama değerlere bakıldığı zaman evde yapılacak iş sayesinde aylık 750 TL ek gelir elde edilebileceğini söyleyebiliriz. Bu gelir için insanların günlük 3-4 saat çalışması yeterli olacaktır.

Evde para kazandıran işler, sürekli olanlardır. Düzenli olarak yapılan işler, ay sonunda insanların azımsanmayacak bir para kazanmasını sağlayacaktır. Fakat iş düzensiz olur ise elde edilecek miktar azalacak ve bu da insanların beklentilerini tam olarak karşılamayacaktır. Bütün bunlar değerlendirildiğinde, ay sonunda güzel bir meblağ elde etmek için bu alanda faaliyet gösteren güvenilir firmalardan iş alınması ve bunun da düzenli olarak yapılması gerektiği söylenebilir.

Eve İş Veren Firma Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ek gelir elde etmek isteyenlere iş veren firmalar arasında ciddi kalite farklılığı bulunmaktadır. Bundan dolayı insanların rasgele bir firma ile değil, güvenilir firmalarla çalışması gerekmektedir. Dolayısıyla firma seçimi yaparken şu hususlara dikkat edilmelidir:

 • Kurumsal kimliğe sahip olmalı
 • Ödemeleri düzenli ve zamanında yapmalı
 • İşi vermeden önce bütün hususları detaylı olarak açıklamalı
 • Şartları daha sonradan değiştirmemeli
 • İş için gerekli malzemeleri eksiksiz ve zamanında teslim etmeli
 • İşin nasıl yapılacağını ve dikkat edilmesi gerekenleri baştan söylemeli, sonradan sorun çıkarmamalı

Yukarıda bahsedilen hususlar, güvenilir firmaların en önemli özellikleridir. Bu liste biraz daha uzatılabilir fakat genel olarak bu özellikleri taşıyan firmalardan iş alınması sıkıntı oluşturmayacaktır.

Firma seçiminin doğru bir şekilde yapılması, insanları para ve zaman kaybı yaşamasını engelleyecektir. Burada bilinmesi gereken bir husus daha vardır. Bazı kişiler firmalardan aldıkları işi farklı insanlara yaptırmaktadır. Böylece insanların kazanacakları miktar azalmış olmaktadır. Böyle bir durum yaşamamak için evde iş imkanı telefon numaraları mutlaka bilinmeli ve direkt firmalardan iş alınmalıdır.

Evde İş İmkanı Telefon Numaraları

Evlere iş veren firmalarla iletişime geçmek bazen sanıldığından çok daha zor olabilmektedir. Bu tür firmalar genellikle ülke çapında değil il çapında faaliyet göstermektedir. Bundan dolayı da her il için farklı firmalar ve dolayısıyla da farklı telefon numaraları mevcuttur.

Firmaların telefon numaralarına ulaşmanın en hızlı yolu internettir. Fakat burada yer alan bilgilerin tamamı doğru olmayabilir. Bundan dolayı güvenilir internet sitelerinden bu araştırma yapılmalıdır. Özellikle iş ilanı siteleri, bu noktada çok önemli bir seçenektir. Buralara verilecek olan ilanlar üzerinden firmalara ulaşılması son derece kolaydır. İlanların içerisinde gerekli detaylar ve telefon numaraları yer almaktadır.

Firmaların telefon numaralarını elde etmenin farklı yolları da vardır fakat bunlardan elde edilecek sonuçlar genelde olumsuz olmakta ya da firmalar o an ekstra birisine ihtiyaç duymamaktadır. Bundan dolayı da yapılacak başvuru direkt olarak reddedilmektedir.

Eve İş Veren Firmalarla Nasıl İletişime Geçilir?

Evde iş veren firmalarla nasıl iletişime geçilir sorusunun ilk yanıtı telefondur. Yukarıda bu telefonlara nasıl ulaşılacağına dair farklı yollar açıklanmıştır. Telefon haricinde ise iş ilanı sitelerindeki mesaj bölümlerinden iletişime geçilebilir.

Bilindiği gibi günümüzde sosyal medya platformları çok önemli yere sahiptir ve buradaki insan etkileşimi çok fazladır. Facebook gibi platformlarda yer alan evde ek iş grupları sayesinde bu tür firmalarla iletişime geçilebilir. Fakat iş arayanların bu noktada çok dikkatli olması gerekmektedir. Aksi halde yukarıda bahsedilen olumsuzluklarla karşılaşılması söz konusu olabilir.

Yukarıda belirtilen hususlar genel olarak özetlenecek olursa, evde iş imkanı telefon numaraları için mutlaka güvenilir ilan siteleri tercih edilmelidir. Bunun haricinde bilinmeyen sitelerde yayınlanan numaralara itibar edilmemelidir. Çünkü burada yer alan numaralar ya yanlış ya da geçersizdir. Firmalar kesinlikle böyle yerlere numara vermemektedir.

Firmaların numaralarının elde edilmesi için güvenilir iş ilanı veren siteler takip edilmelidir. Firmalar bu tür yerlere dönemsel olarak ilanlar vermekte ve burada telefon numaraları bulunmaktadır. Bu numaralar üzerinden iletişime geçilerek iş hakkında gerekli detaylar öğrenilmelidir. Eğer verilen detaylar güven noktasında bazı kuşkular doğurmuşsa, farklı bir firmaya yönelmek daha doğru olacaktır.

  1. Gizem Aydoğan Aralık 12, 2018
  2. Erkan Aralık 15, 2018
  3. bircan avluk Aralık 17, 2018
  4. ARIMAN Aralık 26, 2018
  5. aysel ÖZER Ocak 2, 2019
  6. Sultan tunç Ocak 13, 2019
  7. Aysel Ocak 29, 2019
  8. Hatice Şubat 17, 2019
  9. Ertuğrul Mayıs 13, 2019

  Yorum Yapın