Bursa Evde Ek İş İlanları Kapsamlı Sektörel Tespitler

Türkiye’nin büyük şehirleri arasında yer alan Bursa, evde iş yapmak isteyen kişilere de çok sayıda iş imkanı sunmaktadır. Dışarda çalışmayı sevmeyen, kendi başına iş yapmayı planlayan, evde çocuklardan dolayı dışarda çalışmaya vakit bulamayıp ek iş imkanı arayan kişiler ve Bursa’lı öğrenciler tarafından Bursa evde ek iş ilanları ilgiyle takip edilmektedir.

Bursa’da Sıkça Yapılan Ek İşler

Bursa, Marmara Bölgesi’nin en büyük ikinci şehri olması sebebiyle pek çok iş alanında evden para kazanmak isteyen kişilerin yüzünü güldürmeye devam etmektedir. Evden iş yaparak hiçbir gideriniz olmadan para kazanabilir, ailenize maddi ve manevi destek sağlayabilirsiniz. Bursa evde iş ilanları, ek gelir elde etmek isteyen kişiler için sayısız olanaklar sunmaktadır.

1. Şal ve Eşarp Paketleme İşi

Tekstil konusunda ülkemizin önde gelen şehirlerinden biri olan Bursa evde ek iş fırsatları için, şal ve eşarp paketleme işi önde gelmektedir. Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerine gönderilen eşarp ve şalları evde özenle paketlemek gerekmektedir. Katlanılan ve paketlenen her eşarp için 10 kuruş kazanacağınız bu iş için dikkat edilmesi gereken nokta eşarpların kırışmaması ve istenen şekilde katlanmasıdır. Ek gelir kazanmak isteyen ev hanımlarının sıklıkla tercih ettiği eşarp ve şal katlama erkeklerinde kolaylıkla yapabileceği işler arasındadır.

2. Davetiye Katlama İşi

Kalabalık bir nüfusa sahip olan Bursa’da sıklıkla tercih edilen ve firmalar tarafından verilen işlerden biri de davetiye katlama işidir. Firma tarafından size verilen davetiyeleri belirtilen şekilde katlayıp zarfa koymanız gerekmektedir. Sayı ile gelen davetiyelerin zarar görmemesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Bursa ev hanımları için iş fırsatları arasında oldukça popüler olan davetiye katlama işini öğrenciler de severek yapmaktadır.

3. Evde Tespih Dizme

Evde tespih taşı dizme ve düzeltme işi hem erkekler hem de kadınlar tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Severek yapılan bu iş için firmaların size teslim ettiği tespih taşlarını istenen sayıda ve modelde dizmeniz gerekmektedir. Bursa evde iş imkanı için oldukça zevkli ve dinlendirici bir iş olan tespih dizme işi ile ayda ortalama 1000 TL kazanabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bursa Eve İş Veren İlanlara Ve Firmalara Nasıl Ulaşılabilir?

Bursa eve iş veren firmaların sayısı azımsanamayacak sayıda fazladır. Kalabalık nüfusu ve ticaretin yoğun olması sebebi ile evden iş yaparak para kazanmak isteyen kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bursa eve iş veren firmalar için Kapalıçarşı’ya giderek bilgi sahibi olabilir veya internet sitesi üzerinden firmaları takip edebilirsiniz. Ayrıca Bursa’da bulunan Vişne Caddesi’ne giderek firmalarla birebir görüşebilir kendinize en uygun işi seçebilirsiniz. Paketleme işleri, evde yapılacak küçük şekerlemeler, poşet ve davetiye katlama işleri, ütü yapımı için firmalarla görüşebilirsiniz.

Bursa evden para kazanmak için yaş sınırlaması yoktur. İster çocuklarınızla beraber ister komşularınızla beraber oturduğunuz yerden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Firmalar size istenen ürünleri teslim edecek ve iş bitiminde geri alacaktır. Teslimat sırasında paranızı alabilir ve bir başka evde ek ek iş ilanları için araştırmalara başlayabilirsiniz. Memnun kaldığınız firma ve işi ise sürekli hale getirerek düzenli gelir sahibi olabilirsiniz.