Aylık 1000 TL Üzeri Kazandıran Ek İş Fikirleri

Son dönemlerde özellikle temel gelir kaynakları bireylerin giderlerini karşılamaya yetmediğinden dolayı ek iş fikirleri sıklıkla araştırılmaya başlanmıştır. Web dünyası geliştikçe web dünyası üzerinden ortaya atılabilecek ek gelir fikirleri de ek gelir dünyasına giriş yapmıştır. Bugünkü yazımızda aylık geliri 1000 TL’nin üzerinde olabilen ve ek iş olarak yapılabilecek olan işleri sizlere sunacağız. Dilerseniz beraber bu işleri incelemeye başlayalım.

Sanal asistanlık işi ile aylık 1000 TL+ gelir: Sanal asistanlık işi, asistanlığını yaptığınız kişi ile ortalama olarak geceden geceye görüşerek bir sonraki gününün planlarını kendisine aktarmanız temelinde şekillenir. Ayrıca gün içerisinde asistanlığını yaptığınız kişinin sosyal medya hesaplarını kontrol eder, maillerine bakar ve maillerini yanıtlarsınız. Bu yol ile kişinin üstündeki sorumlulukları azaltmış olursunuz. Eğer sürekli bir şeylere odaklı olmanızı gerektiren bir mesleğiniz yoksa sanal asistanlığı ek iş olarak işinizin yanında götürmeniz mümkündür.

Editörlük ya da blog yazarlığı ile aylık 1000+ gelir: Internet üzerinde yayınlanan içeriklerin yazarı ya da bu içeriklerin düzenleyicisi olarak da 100 kelime başı biçtiğiniz ücret ölçüsünde para kazanmanız mümkündür. Bu sayede evde oturduğunuz yerden koltuğunuzun konforunda yazı yazarak para kazanmış olacaksınız. Üstelik sürekli olarak yazı yazmak ve gündemle ilgili bilgiler ile haşır neşir olmak sizin de kendinizi geliştirmenize sebep olacak.

Butik pasta ya da kurabiye yapıp satarak aylık 1000+ gelir: Pasta, börek ve envai çeşit hamur işi… Son dönemlerde bu tür maddelerin pazardaki fiyatları bir hayli artmış durumda. İnsanların ise estetik görünümlü ve taze bir pastaya vermeyeceği bir şey yok desek yeridir. Siz de evinizde alışık olduğunuz tatları özenle yaparak dışarı satabilir, yapıp sattığınız her üründe yaklaşık olarak yüzde 100 oranında kar etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Bu işi yapabilmeniz için hem pasta börek işinden iyi anlıyor olmanız hem de ufak da olsa bir çevreye sahip olmanız gerekiyor.

Profesyonel olarak makyaj yaparak aylık 1000+ gelir: Evinizi part time kuaför olarak kullanmanız mümkün. Eskiden insanlar saçlarını ve makyajlarını mutlaka en lüks kuaförlerde yaptırmak isterlerdi. Ne var ki artık öyle bir trend yok. Tavan arasında bile olsa iyi bir makyöz ya da iyi bir kuaför her zaman tercih edilir ve hiç kimse güzel görünme fırsatını kaçırmak istemez. Siz de makul fiyatlara profesyonel makyaj ve saç hizmeti verebilirsiniz.

Araba alım ve satımlarına aracılık ederek komisyon ile aylık 1000+ gelir: Araba alım ve satımlarında alıcılara ve satıcılara aracılık etmek araç başına 2 ile 3 bin TL arasında gelir elde etmenizi sağlar. Bu koşullar altında ise aylık aracılık edecek tek bir araç bulmanız bile ek işinizin yeterli gelire sahip olması için yeterlidir.

    1. Hatice güllü Eylül 13, 2018
    2. Hatice güllü Eylül 13, 2018
    3. Buse Karagöl Eylül 14, 2018
    4. Oya Eylül 14, 2018

    Yorum Yapın